Mezi láskou a nenávistí - 20. díl

5. března 2011 v 19:16 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
Michael: ,,Chtěl bych vás poprosit, aby jste se dobře postarala o moji Almariu a chránila ji, aby se jí nic nestalo a přál bych si, aby po dobu, co budu pryč, aby s vámi bydlela, aby nahoře nezůstávala sama. Nechci, aby se něco zlého stalo. Navíc, když je těhotná, že jo, Almario? Bude to pro tebe tak bezpečnější.
Almaria: ,,Ano, taky bych si to přála. Nahoře sama bych se ai bála, hihi."
Když jsme dopovídali, s Almariou jsme vyšli ven, zašli na nějaké hezké místečko k moři, pozorovali západ slunce a zároveň se spolu loučili. Zítra už na sebe nebudem mít čas. Budu si balit úplně všechno s Gabrielou a chtěl bych se taky na chvíli stavit u sebe doma. Je lepší si tam vše zkontrolovat, protože být pryč půl roku od pravého domova… to už mi něco říká, že se tam asi něco bude dít. No, doufám, že nebudu nějak zle překvapen a že mě moji zaměstnanci nezklamali a udržují tam pořádek.
Almaria: ,,Michaele, hlavně se mi vrať. Ne, že mi tam zůstaneš. Nevím, co bych tady bez tebe dělala."
Michael: ,,To víš, že se ti vrátím. Nenechal bych tě tu i s naším miminkem… Na to tě až moc miluji."
Almaria: ,,Michaele, já tě taky miluji. A děkuji ti za všechno, co jsi pro mě udělal. Že jsi mě dostal z toho vězení… Tolik jsi toho pro mě udělal. ,,Michaele?"
Michael: ,,Ano."
Almaria: ,,Až se vrátíš, vezmeme se znovu?"
Michael: ,,To víš, že se vezmeme. Ale to uděláme až u mě doma v USA. Cítím, že by to bylo bezpečnější. Teda pokud ti to nevadí. Chtěl bych, abys tam se mnou i bydlela, ale vím, že by bylo pro tebe těžké odloučení od tvých blízkých přátel tady ve Španělsku.
Alamria: ,,Michaele, ty jsi můj největší přítel. Na nikom mi nezáleží tolik, jako na tobě. Chci s tebou bydlet v USA. Darilla to snad pochopí.
Michael: ,,Budeš mi chybět… Ale budu se na tebe současně těšit."
Almaria: ,,Ty mně taky budeš chybět, tolik tě miluji, že bych tě nikam ani raději nepouštěla. Ale budu tu na tebe čekat!"
Michael: ,,Já tebe víc miluji. Slibuji ti, že se ti vrátím a že všechny problémy už budou vyřešeny." řekl a políbil ji.
Almaria mu polibky oplácela a oba se líbali, jako by se už nikdy neměli uvidět. Pak si řekli ještě pár hezkých slov, ať na Michaelův odchod tolik nemyslí a Almaria šla domů zatím k Darille a já šel domlouvat zatím naše letadlo a chystal jsem se.


Gabriela: To snad nemyslí vážně! On se se mnou vážně rozvede! A už zítra… Tak to neměl dělat, protože mu teď udělám ze života peklo, i když už spolu nebudeme. Šla jsem ještě naposled za mojí kamarádkou Issabell, u které jsem se celou tu dobu skrývala a všichni mě považovali za mrtvou. Náš plán se povedl a Almaria skončila ve vězení. Ale dneska jsem se dozvěděla, že ji ten idiot odsud dostal. To jako fakt neměl dělat!
Když jsem došla k Issabell, řekla jsem jí svůj další plán, jak těm dvěma zničit život. Přece to tak nenechám, aby spolu zůstali a byli šťastni. To nedopustím!


No, co myslíte, že ta Gabriela zase vymyslela..
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Zuzy Zuzy | Web | 5. března 2011 v 20:12 | Reagovat

Já začínám mít strach o Almariu a malé.. snad jím neublíží.. ;-)

2 Ruzena Ruzena | E-mail | 24. července 2011 v 13:37 | Reagovat

Prosím další díleček:) včera jsem začla tvou povídku číst a zamiloval jsem si ji:) prosím jen ať jim ta pitoma Gabriela nic neprovede:(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama