Mezi láskou a nenávistí - 19. díl

23. ledna 2011 v 20:04 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
Michael:
Mám toho teď strašně moc na práci. Ale všechno to dělám z lásky k Almarii. Budu dělat všechno proto, aby byla znovu šťastná. Budu se o ni starat, aby se našemu dítěti nic hrozného nestalo. Nejprve ale musím ještě zařídit rozvod s Gabrielou, aby byla spokojená a pořád mě neotravovala s tím, že je moje manželka. Mám toho vážně dost. Jenže ten rozvod není jen tak lehká věc. Stojí za tím hodně podpisů a kopa papírů atd... A tu kopu papírů mám v USA. Budu se tam muset dočasně vrátit a všechno zařídit s Gabrielou tam. Jenže nechci nechávat Almariu tady zase samotnou. Nikdo to ještě neví, že je těhotná. Měl bych ji raději 'vyprostit' z toho vězení. A to udělám hned teď. Jak jsem si řekl, tak jsem i udělal. Sice mě to stálo spoustu vyřizování a peněz, ale podařilo se mi ji dostat ven.

Almaria: ,,Michaele, děkuji ti strašně moc."
Michael: ,,Vůbec nemáš za co mi děkovat. Ve vězení jsi byla neprávem. Vůbec nemohu pochopit, jak mohla Gabriela tak lhát. Ale neboj, brzy se s ní rozvedu a budu se věnovat jen tobě, lásko." ,,A našemu dítěti." doplnil ještě.

Almaria: ,,Ale na ten rozvod budeš muset asi zpátky do USA, že?"
Michael: ,,No, o to tu právě jde. Budu se muset vrátit do USA, abych to tam všechno vyřídil. Ale neboj, hned jak se s Gabrielou rozvedeme, tak se vrátím zase do Španělska a už budeme jenom spolu."
Almaria: ,,Počkám tu na tebe… A kdy vyletíš?"
Michael: ,,Nejlépe hned zítra."
Almaria: ,,Budeš mi chybě."
Michael: ,,Ty mně taky."

Almaria: ,,Nepůjdeme za tetou? Ráda bych jí řekla, že jsem těhotná."
Michael: ,,Určitě. Ale dlouho jsem s ní nemluvil. Bojím se, že se mnou nebude mluvit, protože vypadala hodně naštvaně, když místo svatby přijela do kostela policie a ve svatebních tě odvedli. Jako kdybych za to mohl já. Ale částěčně za to vlastně taky mohu. Určitě to pro ni nebyla moc příjemná chvíle. Navíc, když je to tvoje teta, která tě má ráda, jako své dítě, protože matku už nemáš. Pro mě to také bylo hrozné."
Almaria: ,,Ne, Michaele, ty za nic rozhodně nemůžeš. My víme, kdo za to nejvíce může. A kdyby náhodou teta Darilla na tebe byla vážně naštvaná atd, tak si s ní promluvím a vše ji vysvětlím. Tak jdeme teda?"
Michael: ,,Jdeme." odpověděl na souhlas.

Michael odemkl hlavní dveře a vešli dotoho velkého domu, který byl zároveň také jejich domovem. Ale až v tom nejvyšším 5. patře. Darilla bydlela hned v přízemí. Procházeli dlouhou chodbou, až došli k jejím dveřím. Almaria zazvonila na zvonek. Darilla hned otevřela.

Almaria: ,,Ahoj teto!" řekla a objala ji.
Darilla: ,,Ahoj zlatíčko, kde se tady bereš?"
Almaria: ,,Mám ti toho hodně co povídat. Můžeme dovnitř?"
Darilla: ,,Jistěže můžete. Vždyť jsi tu bydlela se mnou, než jsi se přistěhovala k Michaelovi nahoru." řekla a víc pootevřela dveře, aby mohli vejít dovnitř."
Almaria: ,,Víš, jen díky Michaelovi jsem tu. Jen díky němu jsem pryč z vězení. On mě odtamtud dostal a to z jednoho velkého důvodu…" na chvíli se odmlčela.
Darilla: ,,A jakého?"
Almaria: ,,Jsem těhotná."
Darilla: ,,Vážně? Tak to vám gratuluji!! A tobě děkuji Michaele, že i po tom všem Almariu neopouštíš a doufám, že když tě čeká otcovství, tak že s ní nadále zůstaneš.
Michael: ,,S tím můžete počítat. Jenom bych rád ještě zařídil rozvod s Gabrielou, abych měl čisté svědomí, že už se nemůže nic stát, když nebudeme už manželé. Ale měl bych ještě takovou malou prosbu. Slibte mi, že po dobu, co budu v USA vyřizovat rozvod, tak že tu dáte na Almariu pozor a že se jí nic nestane. Těhotné ženy mívají někdy problémy, tak i přesto pevně věřím, že to tu zvládnete. Já se vrátím! Věřte mi."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 zuzy zuzy | Web | 23. ledna 2011 v 20:15 | Reagovat

Michaeli, tak šup šup  pro papíra,a ť už si zpět... doufám, že se mezo tím nic nepřihodí, že ne? ;-)

2 michaeljacksonkop1 michaeljacksonkop1 | 24. ledna 2011 v 21:31 | Reagovat

Miruš..nenechám tě v neaktivních..teď si hodně komentovala :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama