Mezi láskou a nenávistí - 18. díl

18. ledna 2011 v 22:32 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
Michael:
Ta poslední věta, co mi řekla, mě doslova zarazila a úplně mě zamrazilo v zádech. Jako kdyby to všechno už bylo naposled. Připadám si, jak kdybych už neměl právo ani nic říct, po tom, co řekla 'tohle už je naposled, co se vidíme, už ke za mnou nechoď' Jako kdyby to, co bych chtěl říct už nemělo ani cenu. Byl jsem úplně na dně. Už jsem ani nezareagoval a sklesle jsem odešel.

Almaria: ,,Počkej, ještě prosím, Michaele."
Michael: ,,Ano?" řekl Michael.
Almaria: ,,Je tu ještě jedna věc, kterou bych ti asi měla říct."
Michael: ,,Která?"
Almaria: ,,Čekám dítě… S TEBOU. Říkala jsem sice, ať na sebe zapomenem. Ale uvnitř mého srdce je něco, co by tomu stejně nedovolovalo a vím, že by můj život byl mnohem krásnější s tebou. Odpusť mi prosím, že jsem tě odmítala a že jsem na tebe nereagovala. Taky jsem byla z toho všeho tak zničená. A teď bych se tě chtěla na něco zeptat. Chceš být tatínkem?"
Michael:
Tak teď mě překvapila. Její oči doslova visely na mých rtech a čekaly na mou odpověď.
,,To víš, že chci a jak moc. Proč jsi o tom neřekla dřív? Vůbec se mi neomlouvej. Tys trpěla nejvíc a nemáš se za co omlouvat. Ani nevíš, jakou mám radost, že jsi nakonec změnila názor. Vůbec si nedokážeš představit, jak hrozné by to pro mě bylo, kdybys naše dítě vychovávala jen sama. Chci být při všem s tebou. A těhotná nesmíš zůstat ve vězení…
Jsem první, komu jsi o tom řekla?"
Almaria: ,,Ano, jsi."
Michael: ,,Musím to hned oznámit soudci a slibuji ti, že brzy budeme spolu." řekl, loučil se s Almariou a rychlým krokem odešel.

Michael:
Šel jsem domů. Před domem na mě čekala Gabriela a začala se zase vtírat a snažila se mě zase získat těma hezkejma řečičkama.

Gabriela: ,,Michaele, vrátíme se spolu do USA?"
Michael:
,,A jako proč?"
Gabriela: ,,Protože tam přece bydlíme… SPOLU."
Michael: ,,Gabrielo, ale už to prosímtě pochop, že s tebou už nechci nic mít!"
Gabriela: ,,Ne, ale to já nepochopím! Kolikrát ti mám říkat, že jsem tvoje manželka? Patříme k sobě, Michaeli. Zapomeň na ni. Vždyť to jenom ona nám to všechno překazila. Kdybychom sem nejeli, nic by se nestalo. Vrať se ke mně, Michaeli a bude všechno zase jako dřív…

Michael:
Tentokrát jsem na to ale už neměl nervy:
,,Jenže mě už to nezajímá, jestli jsi, nebo nejsi moje manželka! Prostě tě nemiluju a nikam se s tebou rozhodně vracet nehodlám. A když stále pořád naléháš na to, že jsi moje manželka, tak ti řeknu, abys byla spokojená, že už prostě s tebou KONČÍM! Rozvádím se s tebou…! A aby ti to nebylo líto, tak ti klidně zařídím i letadlo do USA, hlavně už mě nech na pokoji.

Gabriela: ,,Ale Michaeli."
Michael: ,,Mlč! Už toho bylo dost. Vím, že to teď na mě jenom hraješ. Vsadím se, že jsi se s Isabell domlouvala a že jsi po celou tu dobu bydlela u ní. Protože ten, kdo mi řekl, že jsi "mrtvá" byla Issabell, takže takhle jste to na nás nachystaly. Už ti nevěřím ani slovo."
Gabriela: ,,To není pravda, to co říkáš. Prosím, dej mi ještě šanci."
Michael: ,,Vypadni! Už tě nechci ani vidět!"

Michael:

Doufám, že tohle už bylo naposled. Co nejdřív zařídím, že se rozvedem a už ji nechci nikdy vidět. Až bude pryč, potom už bude po všem a zase budu jen já a Almaria. A já budu tatínkem… tohle jsem si opakoval stále dokola.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 zuzy zuzy | Web | 19. ledna 2011 v 22:00 | Reagovat

Tak snad se Michael zbaví nemilované ženy a půjde za matkou svého dítěte... a nějak vyřeší celou situaci.. prosím další díleček... ;-)

2 michaeljacksonkop1 michaeljacksonkop1 | Web | 23. ledna 2011 v 10:15 | Reagovat

Ahojky..Miruš..mám tě v neaktivních affs..tak mi dej alespoň jedem komentář na blog za týden..teď mi ho dej taky a dám tě do aktivních..www.michaeljacksonkop1.blog.cz

3 fictional-stories fictional-stories | Web | 23. ledna 2011 v 18:47 | Reagovat

Wau, ty aj žiješ...?
Tak Mike bude ocko! To je super! A tá Gabriela... Och bože... Ide mi na nervy :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama