Listopad 2010

Napřed VELKÁ OMLUVA

29. listopadu 2010 v 15:10 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
Strašně moc se všem SB omlouvám za moji neaktivitu na blogu. Vůbec nebyl čas a ani nějak nálada. S blogem nemám jaksi moc zkušenosti, s většinou mi pomohla Anet.k. I přesto se moc snažím a doufám, že se budu ve všem více zdokonalovat. :) A je tu ještě jeden velký otazník. Uvažuji o tom, jestli má cenu dopisovat povídku. Nějak se mi do toho nechce, takže museli byste mě hódně moc přemouvat... :D I když asi by to bylo blbý nechat na blogu něco rozepsanýho...
Tak já vás jdu "oběhnout" a ještě jednou se moc omlouvám...

Z natáčení Speed Demon

13. listopadu 2010 v 15:01 | Miruš.ka |  *Fotky Michaela*
Speed Demon 1

Speed Demon 2
No Michaele, ty bys určitě vyhrál na olympiádě zlatou medaili ve sprintu :D

Sv. Martin (zaplať Pánbůh) nepřijel

11. listopadu 2010 v 18:43 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
No, dneska je 11. 11., což znamená, že má dnes svátek Martin a tak i sv. Martin. Určitě víte, že se říká, že svatý Martina přijede 11. listopadu na bílém koni, ale dnes nepřijel. Aspoň k nám ne :D U nás bylo právě naopak docela slunečno. Ne, že bych neměla zimu moc ráda, ale stýská se mi po létě. :D

Man in the mirror xD

10. listopadu 2010 v 17:00 | Miruš.ka |  *Fotky Michaela*
man in the mirror

Další stovka =)

10. listopadu 2010 v 10:00 | Miruš.ka |  *Návštěvnost*
800
Děkuji moc =) Až to bude tisíc, tak pak už to nebudu brát po stovkách, nebojte :D
Fakt jsem vám za to vděčná =)

Mezi láskou a nenávistí - 17. díl

9. listopadu 2010 v 22:50 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
Michael:
Od soudu jsem jel domů. Vezl jsem rovnou Gabrielu, protože si máme co říct. Musíme si spolu promluvit. Cestou "domů" bylo v autě ticho, nic jsme si neříkali, takže já jen přemýšlel. Přemýšlel jsem hlavně nad Almariou. Chová se ke mně, jakoby mně neznala. Copak už zapomněla na všechny naše společné chvíle? ………

Když jsme dojeli do La Mohea Rent, šli jsme do naší vily.

Michael: ,,Tak se posaď."
Gabriela: ,,Ne, to je dobrý, budu stát."


Michael:
Gabriela přistoupila ke mně blíž.

Gabriela: ,,Michaele, chtěla bych se ti za všechno omluvit. Chci se ti omluvit za to, jaká jsem k tobě byla."
Michael: ,,Mně se neomlouvej. Běž se raději omluvit Almarii. Gabriela: ,,Na Almariu zapomeň. Vždyť vidíš, stejně o tebe už nestojí. A my poletíme spolu zpátky domů do Ameriky a bude všechno jako dřív. Slibuji… Bude to i lepší, než dřív."
Michael: ,,Ne, tohle na mě už nehraj. Nikdy jsi mě upřmně nemilovala. Nikdy jsi mě sama od sebe nepolíbila, kromě našeho svatebího. Byl jsem ti dobrý jen pro peníze."
Gabriela: ,,Ne, Michaele, tohle neříkej. Já tě vážně miluju a klidně ti to i dokážu."

Michael:
Mám tušení, že to jen tak hraje, jen aby mě získala zpátky. Ano, Almaria je už ve vězení, a už ji asi nepustíjou, a Gabriela se vrátila. Tak co mám dělat? Mám se s Gabrielou tedy rozvést? K Almarii cítím strašně moc, jenže ona mě zase nechce. Nebo se mám vrátit ke Gabriele, letět do USA a dát všechno zase do starých kolejí? Fanoušci už mě určitě potřebují. Stále jsem přemýšlel, jenže na to už nebyl čas. Gabriela mě začala vášnivě líbat. Byl jsem z toho všeho tak zmatený, že jsem snad ani nevěděl, kdo jsem a jejím polibkům jsem vůbec nezabraňoval. Objevila se ve mně malá touha, malý cit k ní,
protože tohle udělala Gabriela poprvé. Strašně bych se chtěl vrátit do Ameriky, ale s kterou? Ano, taky jsem ji líbal, ale dělám správně? Dělám správně? Od Gabriely jsem se prudce odtáhl.

Michael: ,,Promiń, ale v hlavě mám asi nějak nepořádek. Jestli mi už nechceš nic říct, tak už prosímtě jdi."
Gabriela: ,,Miluji tě, Michaele."
Michael: ,,Ale já tebe bohužel ne. Buď tak laskavá a jdi už. Uvidíme se ještě u soudu." použil Michael její slova.

Michael:
Gabriela beze slova odešla. Nevím, jestli mě ji má být líto , nebo ne. Pravda, je to moje manželka, ale já víc miluji Almariu. Ta mě ale odmítá. Nedokážu na ni ale zapomenout. Jestli se nedostane z vězení, tak já ji vykoupím a zaplatím za ni. Nechci, aby takhle trpěla. Ještě bych s ní chtěl mluvit, ale jestli mě i pak bude odmítat, pak tedy zůstanu sám nebo se vrátím ke Gabriele. Ale já Gabrielu nechci, takže pravděpodobně zůstanu sám. Připadám si, jak kdybych stál na rozcestí a nevěděl, kudy jít. Kde je ta správná cesta, jestli nějaká nevede náhodou do nějaké propasti. No, ještě budu přemýšlet. Podle toho, jak dopadne druhé soudní jednání. No, asi bych si měl lehnout. Jsem dost unavený, musím na zítřek nabrat dostatek síly, abych věděl, co říkal.
……………………………
Ráno jsem se vzbudil s myšlenkou, že dnes už v 10 je druhé soudní jednání. Připravil jsem se, oblékl se vyjel do města. Ještě než to začalo, navštívil jsem Almariu. Dnes mě k ní nepustili dovnitř, tak jsem stál před mřížema.

Michael: ,,Ahoj lásko, proč se mi teď vyhýbáš?"
Almaria na Michaela nereagovala ani se na něj nepodívala.
Michael: ,,Almario, řekni mi to prosím."
Almario: ,,Už jsem ti říkala, abys na mě zapomněl. Máš tu Gabrielu, která je přece ještě tvou manželkou. A neříkej mi lásko"
Michael: ,,Ale kolikrát ti mám říkat, že já Gabrielu nemiluji? Já miluji jen tebe. S Gabrielou se klidně i rozvedu, tebe z vězení vykoupím, pokub budeš chtít, znovu se vezmeme a poletíme spolu do USA, kde už nám nikdo neublíží. To všchno udělám, hlavně jen, když budu mít tebe. Vzpomeň si na to, co jsme spolu prožili."
Almaria: ,,Ne, Michaele, nechci mít do konce svého života jen výčitky. Chci nejraději zemřít. Víš, jak by to pojaly časopisy, kdybych se s tebou vrátila do USA jako tvoje manželka?
Každý by na nás ukazoval jen prstem a tcoje kariéra by byla zničená. Zapomeň na mě a bude ti určiě lépe, když nebudeš myslet na minulost."
Michael: ,,Ale mě nejde o kariéru."
Almaria: ,,Už jsem řekla… Tohle je už naposled, kdy se vidíme, už za mnou nechoď. Milovala jsem tě a miluji tě, ale na tohle musíme oba zapomenout, jinak se budeme trápit do konce života." řekla Almaria a skrz mříž ho políbila.

Michael v pyžamu? O_O

9. listopadu 2010 v 18:24 | Miruš.ka |  *Fotky Michaela*
Doufám,že se ta fotka zobrazí, protože jsem ji našla na photobucketu a tam není žádná záruka :D

Bad Era Pictures, Images and Photos


Tu jsem ještě neviděla :D No, haj říkala Lůca: Hygiena je důležitá :D

Návštěvnost za minulý týden

9. listopadu 2010 v 17:47 | Miruš.ka |  *Návštěvnost*
Navstevnost za minuly tyden (1.11. 2010 - 7.11. 2010) je:
Pondeli: 14
Utery: 29
Streda: 37
Ctvrtek: 30
Patek: 19
Sobota: 26
Nedele: 18

Celkem: 173

Fakt moc děkuji ♥♥♥ 173 má blízko k 200, takže fakt mooooc díky =)

Mezi láskou a nenávistí 16. díl

8. listopadu 2010 v 16:00 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
Michael:
Slova, která mi řekla Almaria ve věžení mi doslova zlomila srdce. Jak tohle může říct? Vždyť já bez ní nemohu žít… Nevystál jsem to a po té její větě se slzami v očích odešel z věznice. Koneckonců má pravdu. Když Gabriela žije, už nic nenaděláme, musíme to nějak vyřídit, ale jak? Já se ke Gabriele už v žádném případě nevrátím. A Almaria nesmí zemřít. Nic zlého neudělala. První soudní jednání je už dnes ve 3 odpoledne, což je už za chvilku a večer mám sraz s Gabrielou u sebe, abych si s ní mohl promluvit. Ještě chvíli jsem čekal a pak jsem šel do soudní síně, kde už bylo pár lidí. Za chvilku přišla teta Darilla se strýcem Danem, Gabriela a Issabell. Když jsme byli všichni, policie dovedla i Almariu. Soudce uporoznil na to, aby všichni mluvili pravdu, protože je jasné, že okolo těchhle věcí se motá strašně moc lží. Pak mě soudce oslovil jako prvního:

Soudce: ,,Pane Jacksone, mohl byste nám říci, proč jste si chtěl vzít za manželku Almariu, když už jste ženatý a máte už svou manželku Gabrielu?"
Michael: ,,Rád bych vám řekl, jak to všechno vlastně začalo."
Soudce: ,,Prosím. Můžete."
Michael: ,,V té době, když jsem přijel jsme já a Almaria nic spolu neměli. Byli jsme jen kamarádi, a jeden večer jsme byli spolu na zábavě, protože Gabriela zůstala doma, tak jsem měl prostě jinou společnost. Ano, přiznávám, udělal jsem chybu, byl jsem své manželce nevěrný. Ano, políbil jsem Almariu."
Soudce: ,,To ano. Chybu jste udělal velkou, ale co teprve má znamenat uzavření manželství s Almariou?"
Michael: ,,Všechno se to sesypalo na jednu velkou hromadu a mé hříchy se staly většími. Gabriela na mě byla naštvaná, spíš víc, než naštvaná a tak pozdě v noci utekla z naší vily a už se nevrátila. Snažil jsem se jí najít a vše ji vysvětlit, ale neúspěšně. Po nějakém čase za mnou přišla Issabell a řekla mi, že Gabriela je mrtvá, že kvůli mně spáchala sebevraždu."
Issabell: ,,Cože jsi to řekl? Já že jsem něco takového říkala?"
Michael: ,,Jo! Ty!"
Issabell: ,,A kdo ti to dokáže, hmm? Nikdo. Lžeš ty!"
Michael: ,,Já nelžu." řekl jsem a podíval se na Almariu, která měla slzy v očích. ,,Já opravdu nelžu." zopakoval jsem to ještě jednou speciálně pro Almariu, protože nikdy bych jí nenamlouval nic, co jsem od nikoho neslyšel. ,,Gabrielu jsem litoval, sám jsem si nadával, co jsem to zavinil. Issabelle jsem uvěřil, protože ani Gabriela se za tu dlouhou dobu ještě nevrátila a po čase jsem se dal dohromady s Almariou, protože jsem k ní něco cítil a měli jsme se rádi a plánovali jsme si svatbu, která nám včera bohužel nevyšla. Byl jsem v šoku, když jsem viděl Gabrielu. To je vše."
Soudce: ,,Paní Jacksonová, chcete se k tomu nějak vyjádřit?"
Gabriela: ,,Samozřejmě, že chci. Ta velká mrcha se stále motala kolem Michaela, který byl z toho samozřejmě vedle a tak se mu Almaria zalíbila víc než já. Byla jsem rozzuřena a utekla jsem pryč."
Soudce: ,,A kde jste do teď pobývala?"
Gabriela: ,,Do toho vám nic není. To nemohu prozradit. Jinak chtěla bych ještě něco říci. Nemyslím si, že by Issabell Michaelovi říkala, že jsem spáchala sebevraždu. Neříkám, že jsem je viděla, nebo slyšela, ale můj názor je takový, že by mu to mohla nakecat Almaria, že jsem spáchala sebevraždu, aby na mě Michael už zapomněl, aby ho měla jen pro sebe. Docela to tak do sebe zapadá, ne?"
Michael: ,,To v žádném případě!"
Almaria: ,,To není pravda!"
Gabriela: ,,Ale proč ne? Kdo by to teda říkal? Tak si to asi Michael vymyslel sám, ne?, že jsem mrtvá."

Soudce: ,,Paní Jacksonová. Nemáte k tomu žádné důkazy, tak se raděj ani nevyjadřujte."
Gabriela: ,,OK. Je to ale pro mě strašně ponižující, že zatímco jsem pryč, všichni si mě zakopou do hrobu a až se vrátím, tak se všichni divíjou, že najednou žiju."
Soudce: ,,A co vy, Issabell?"
Issabell: ,,Já bych chtěla upozornit ještě na jednu věc. Pokud dobře vím, tak jsem před nedávnem Almarii říkala, že Gabriela žije. Upozornila jsem na to, že by mohla skončit ona, nebo Michael ve vězení, pokud budou spolu takto pokračovat. Tak proč bych předtím říkala Michaelovi, že Gabriela spáchala sebevraždu? Navíc, jsem od Michaela schytala velkou facku za pravdu. To je nějaká spravedlnost?"
Soudce: ,,Je to pravda, Almario, že ti říkala o Gabriele, že žije?"
Almaria: ,,Já už se k tomu vyjadřovat nebudu. Už nevěřím nikomu. Ano, je to pravda, že mi to říkala, ale Issabell je moje nevlastní sestra a já ji znám. Nikdy mi nepřála štěstí a dobro. Ano, neposlechli jsme ji, nevěřili jsme ji a stále jsme zůstali spolu. Já už ale teď nikomu ani ničemu nevěřím. Klidně si mě třeba ukřižujte. Já už stejně nechci žít.
Michael: ,,Ale řekni i ten zbytek, Almario."
Almaria: ,,Jaký zbytek?"
Michael: ,,Však ty víš. Proč se nechceš obhájit?"
Almaria: ,,Protože už je mi můj život už jedno a na tobě mi už nezáleží. Však jsme si to řekli."
Michael: ,,Ne, tohle neříkej."
Soudce: ,,Tak myslím, že pro dnešek to stačí. Necháme si to projít hlavou a zítra se dozvíte výsedky. Nashledanou."

No Miku ! xD

8. listopadu 2010 v 15:38 | Miruš.ka |  *Fotky Michaela*
no miku
  Každou chilku by tu měl být další díl povídky :) Psala se mi velice těžce a bude taková divná, tak nevím, jestli budete spokojeni. :)

Snad zítra...

7. listopadu 2010 v 21:06 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
Už včera jsem měla naplánovano sem přidat ten další díl povídky, ale nějak není čas, ani nálada. Moc moc se omlouvám... Přísahám, že zítra už tu určitě bude =) Mám vše rozmyšlené dopředu, takže nebojte =) Achjoo už zase skončil víkend, zítra zas škola... Teďka nevím z čeho, ale strašně mě bolíjou záda :D Jednou jsem totiž seděla před školou na lavičce a spolužák na mě úplně skočil, až jsem nemohl skoro ani dejchat a ještě víc mě natlačil na to opěrátko, takže mě to trochu bolelo, ale bylo to dobrý, jenže teď mě to bolí za na tom stejným místě, a nevím co mám dělat. Asi si už půjdu lehnout, tak dobrou noc a ještě jednou se moc omlouvám. Papa =) ♥

Michael v nahrávacím studiu (Another Part Of Me, We Are Here To Change The World)

6. listopadu 2010 v 18:24 | Miruš.ka |  *Videa s Michaelem*
Michael se takhle ve studiu vidí málokdy, že? Já tyhle videa miluju. Úžasný pocit sledovat Michaelovu práci =)


700 :D

5. listopadu 2010 v 20:08 | Miruš.ka |  *Návštěvnost*
To po těch stovkách valí nějak rychle ne? :D Za chvíli to už bude 1000 :D Obrázek už mám uložený od včera, ale už jsem ho sem nestihla dát, ale celých 5 minut jsem čekala, než tam naskočí přesně 700 :D Ale jinak fakt díky ♥

700

Mezi láskou a nenávistí - 15

4. listopadu 2010 v 21:37 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí

Michael:
Dneska jsem poprvé po dlouhé době spal bez Almarii. Musím zjistit, kde je, ale prvně si musím vyhledat Gabrielu a promluvit s ní. Ještě jsem se z toho pořádně nevzpamatoval. Proč musela přijít zrovna na naší svatbu? Zaručeně v tom má prsty i Issabell, protože nám lhala. Nejraději bych ji uškrtil. Ptal jsem se všech možnejch lidí, jestli někde neviděli Gabrielu. Mimo jiné jsem se šel zeptat hlavně tety Darilly.

Michael: ,,Ahoj Darilo."
Darilla: ,,Ahoj, Michaele."
Michael: ,,Moc mě to mrzí... Já za nic nemohu."
Darilla: ,,Já vím, však já tě z ničeho neobviňuji."
Michael: ,,Nevíš, co s ní teď je?"
Darilla: ,,Odvezli ji do vězení ve městě."
Michael: ,,Ale proč? Za co? Vždyť ona nic neudělala. Jestli tu má výt někdo ve vězení, tak je to jedině Issabell. Taky ti přijde tak podezřelá? Vždyť ona nám lhala."
Darila: ,,Ano. Je to moje nevlastní neteř a nevlastní sestra Almarii. Znám ji. Ani s námi nebydlí, od doby, co si koupila svůj nový dům."
Michael: ,,A nevíš, kde je teď Gabriela? Potřebuji si s ní promluvit."
Darilla: ,,Tak to fakt netuším."
Michael: ,,Škoda. Musím ji najít."
Darilla: ,,Tak to hodně štěstí."
Michael: ,,Ahoj."
Darilla: ,,Čau, čau."

Michael:
Stále jsem hledal. Ale stále neúspěšně. Tak jsem to vzdal a rozhodl jsem se, že pojedu za Almariou. Jel jsem do města a rovnou k městskému soudu. Šel jsem nahoru po schodech, ale než jsem vešel dovnitř, uviděl jsem před sebou, jak jde naproti mně Gabriela.

Gabriela: ,,Neříkala jsem ti náhodou, že se uvidíme u soudu?"
Michael: ,,Za tebou ale nejdu, ale dnes večer přijď ke mně. Potřebuju s tebou mluvit."
Gabriela: ,,OK."

Michael:
Vešel jsem tedy dovnitř, oznámil jsem svou návštěvu a jeden hlídač mě dovedl k Almarii.

Michael: ,,Můžete nás aspoň chvíli nechat o samotě? Potřebujeme si spolu vyřídit soukromé věci."
Hlídač: ,,Jistě." řekl a odešel.

Michael: ,,Když jsem k ní šel, uviděl jsem jí, jak má na sobě ještě svatební šaty a tiše plakala.

Michael: ,,Co se stalo, Almario, proč pláčeš?" řekl jsem a opatrně jsem sevřel její dlaň do těch mých.
Almaria: ,,Tys snad neviděl Gabrielu?"
Michael: ,,Právě, že viděl. Co ti udělala?"
Almaria: ,,Nic hrozného. Jen mi nadávala do mrch, sviň... Naštěstí ji ke mně nepustili."
Michael: ,,Mrcha je ona. Nechápu, jaktože zrovna přišla na naši svatbu. Nevěl jsem to, že žije. Issabelle se věřit nedá. I ona v tom má určitě prsty. Věř mi."
Almaria: ,,Já ti věřím, Michaele."
Michael: ,,Miluji tě."
Almaria: ,,Já tebe taky."

Michael:
Nemohl jsem si pomoct. Její oči leské od slz mě opět přitahovaly a já ji začal líbat. Ona se ode mě ale hned odtáhla.

Almaria: ,,Ne, tohle už Michaele nedělej. Nechci, abys skončil ve vězení i ty."
Michael: ,,Vždyť já bych tu taky měl být místo tebe. Ty jsi nic neudělala. Ty jsi absolutně nevinná."
Almaria: ,,Ne, Michaele, je to tak lepší. Vždyť jsi slyšel Gabrielu, jak touží po mé smrti. Nechci, abys tu byl místo mě. Je mi jedno, jestli jsem vinna, nebo nevinna, ale zapomeň na mě. Tato slova se mi říkají těžko, ale prostě mě už pusť z hlavy. Už nic nenaděláme. Zhřešili jsme oba a Michael Jackson nemůže skončit ve vězení, ba i zemřít. Vrať se s Gabrielou zpátky do Ameriky a na mě zapomeň."
Michael: ,,Jak tohle můžeš říct? Já bych na tebe nikdy nedokázal zapomenout. Já Gabrielu nemiluji. Já miluji tebe."
Almaria: ,,Já tě taky miluji, ale ty jsi ženatý. Nemůžeme spolu být."

Dnes asi ne :(

4. listopadu 2010 v 20:14 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
Word jsem se pokoušela stáznout, ale neúspěšně. Počítač, na kteérm to píšu obsadila sestra a tady mi zase za zády sedí brácha, tak nevím... Je mi to moc líto. Ale budu dělat všechno proto, aby tu byl dneska, tak uvidíme =)

Chcete další díl povídky?

4. listopadu 2010 v 18:25 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
Kdo má zájem? Nehlaste se všichni :D Raději to ani nechcete vědět, že? Ale určitě, jo, ne? Když vás budouminimálně 3, tak se ji pokusím přidat ještě dneska

Svědek Michael :)

3. listopadu 2010 v 18:42 | Miruš.ka |  *Fotky Michaela*
Jé, tyhle fotky se mi strašně líbí :D PPoprvé mě napadlo něco jiného :D

svědek 1
svědek 2

svědek 3
svědek 4
svědek 5

Mezi láskou a nenávistí - 14. díl

2. listopadu 2010 v 22:00 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
Michael:
Čas utíkal a náš Den nastal. Skoro celou noc jsem nespal, jen jsem přemýšlel. Přemýšlel, jestli se po svatbě vrátíme, nebo nevrátíme do USA. Přiznám se, že už mi hudba chybí. Už mi kolikrát hudba vstoupila do hlavy a já jsem vymyslel nový text, jenže k čemu mi to bude? Mám z toho špatné svědomí, kdy do mě vstoupí hudba a já ji musím odmítnout kvůli lásce, která je důležitá. Ale dnes se Almaria stane paní Jacksonovou a na to se těším ze všeho nejvíc. Doufám, že nám nikdo svatbu nepřekazí.

Almaria:
Ano, je to tak. Dnes se stanu paní Jacksonovou. Michael je strašně zlatý a oba o sobě víme už dost a máme se rádi. Strašně si Michaela vážím za to, co pro mě udělal. Kvůli mně tu zůstal. A už i teď cítím, že u něho budu v bezpečí, že budu š'ťastná, že budu ta nejšťastnější žena na světě. Obřad bude v kostele v La Mohea Rent a hostina bude venku před naší vilou. S Michaelem už jsme se domluvili, že svatba bude velká, takže počet lidí bude asi podobný, jak bývá na těch našich zábavách.

Michael:
Právě jedeme do kostela a netvozita ve mně trochu už stoupá. Ale snad to bude dobrý. Je tu docela hodně lidí.

Almaria:
Když jsme vešli do kostela, probíhal prvně obřad, ale pak přišla naše chvíle.

Kněz: ,,Michaele Jacksone, berete si Almariu Elles za právoplatnou manželku?"

Michael:
Když kněz otázku dořekl, nastalo ticho. Všichni chtěli slyšet, co řeknu. Ticho bylo tak velké, že by byl slyšet i spoadnout špendlík. V tichu jsem ale uslyšel něco houkat. Zřejmě je to houkání na naši počest, jinak nevím… Má odpověď je samozřejmá:

Michael: ,,ANO."

Kněz: ,,Alamrio Elles, berete si Michaela Jacksona za právoplatného manžela?

………………
Almaria: ,,A-"
Gabriela: ,,NE!!!!"

Všichni se rázem otočili. Ve dveřích stála GABRIELA a za ní několik policistů.

Michael: ,,Co tu děláš, Gabrielo?" koukal navěřícně.
Gabriela: ,,To je překvapení, co? A neruším vás od něčeho náhodou? A tohle, Michaele, to si vyřídíme u soudu. A ONA zemře!" řekla a ukázala prstem na Almariu.


V tom do kostela vstoupila policie a Almariu odvedla.

Michael: ,,Co to děláte? Pusťte ji!"
Gabriela: ,,Michaele, tvoje manželka jsem JÁ!"
Michael: ,,Jaktože žiješ?"
Gabriela: ,,A proč bych neměla žít?"
Michael: ,,Protože jsi zemřela!"
Gabriela: ,,Představ si, Michaele, já jsem duch normálně a teď jsem ti překazila svatbu s tadytou mrchou."
Michael: ,,Nemluv takhle!"
Gabriela: ,,Víš co, Michaele? Já se tu s tebou nebudu hádat. Jak říkám, uvidíme se ještě u soudu, takže bye." řekla a odešla z kostela."

Michael:
Dav byl zcela znepokojen. Nemůžu uvěřit tomu, co vidím, ani tomu, co slyším. Celé se to zhroutilo a svatba se nakonec nedokončila a moje Almaria… hlavně, ať neskončí ve vězení. Musím to zjistit, kde je. As Gabrielou si musím ještě promluvit. Nechápu to. Issabell mi lhala!! Je to mrcha a za všechno může nejvíc ona.

Děkuji moc ♥

2. listopadu 2010 v 21:20 | Miruš.ka |  *Pro mě*
Strášně moc děkuji za nový design Michelle ♥ Všechno se mi načetlo tak rychle a bez problému, a to jsem ještě na tom pomalejším pc. :) Fakt moc díky =) Strašně moc si toho vážím :) A ještě bych chtěla poděkovat za ty dodělávky, třeba že mi sama měníš barvu odkazů, že to raději už nenecháváš dělat mě, jinak bych tady zasněco pokazila. :D Nojo, to jsem já. JEŠTĚ JEDNOU DÍKY  ♥
Včera jsem rozepsala svatební dílek povídky. A uvažuju o tom, jestli ho mám přidat ještě dneska. Být váma, tak bych vám nedoporučovala ho chtít, protože byste něměli klidné spaní :D

Návštěvnost 600 :)

1. listopadu 2010 v 17:15 | Miruš.ka |  *Návštěvnost*
Blog jsem si založila teprve nedávno a už mám 600? Ó, tak to díky :D Fakt si toho vážím =)

600