Mezi láskou a nenávistí - 7. díl

5. října 2010 v 20:56 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
No, tadyten bude takovej divnej, "rozházenej" a hlavně krutej. Tak si ho užijte.

Michael:
Šel jsem si tedy lehnout. Jenže spát mi to nedalo. Se špatným svědomím jsem prostě nemohl usnout. Nezbylo mi nic jiného, než jen přemýšlet nad věcí a co budu dělat dál. Ano, přiznávám svoji chybu, udělal jsem blbost, ale tohle bylo úplně něco jiného, než s Gabrielou. Cítil jsem to jinak. Ještě si vůbec nevzpomínám, že by mě někdy Gabriela sama od sebe políbila, nebo mi řekla "miluji tě" opravdu o tom nevím. Je prostě divná. Nechápu ji. Zatím nebyla ani trochu nadšená z naší roční dovolené. No vidíte, ani jsme si o tom ještě nepromluvili. A i kdyby se vrátila, už mě nebude chtít slyšet. Ach joo.
…………………

Nakonec jsem přece jen usnul, protože už je ráno. A Gabriela?..-NENÍ TU. Bože, co mám dělat? Vrátí se vůbec? Celý den jsem kvůli tomu nevyšel cen, protože jsem se strašně styděl. Co si o mě budou myslet? Ví to někdo? Darile jsem včera řekl, že utekla, ale co si všichni pomyslí.. to je taky otázka. Já jsem zůstal celý den ve svém pokoji a nevycházel jsem ani na krok a nikoho jsem nepříjimal. K večeru ale někdo zase zaklepal na dveře.

Michael: ,,Kdo je tam?"
Issabela: ,,Issabela."
Michael: ,,Kdo jsi a co chceš?"
Issabela: ,,Jsem Almariina nevlastní sestra a musím ti něco důležitého říct. "
Michael: ,,A co?"
Issabela: ,,Ale nechci to tu křičet za dveřmi."
Michael: ,,Tak pojď tedy dál."
Issabela: ,,Díky."
Michael: ,,Tak co mi teda chceš říct?"
Issabela: ,, Vím, co se včera mezi tebou a Gabrielou stalo. Mám pro tebe špatnou zprávu.
Michael: ,,Jakou?"
Issabela: ,,Gabriela spáchala sebevraždu. Dnes ráno jsem ji viděla ležet u lesa na zemi celou od krve a v ruce držela nůž.
Michael: ,,COŽE? CO? To není možný! Proč to udělala?! Jak mohla?! A kde je teď? Kde bude pohřbena?
Issabela: ,,To fakt nevím. Zavolala jsem sanitku a nic víc nevím."
Michael: ,,No, tak už zase můžeš jít."
Issabela: ,,Ok. Tak zatím. A upřímnou soustrast."

Michael:
Jak to mohla udělat?? Já to nepochopím. Vysvětlete mi to někdo! Tohle jsem vůbec nečekal, že udělá kvůli takový kravině sebevraždu. Kdyby chtěla, normálně bychom si to spolu vyřešili, ale… PROČ? Proč to udělala? Nemůžu tomu uvěřit.
……………

No, tak asi je na čase to oznámit, protože nechci to před nimi tajit. Jsou to přeci už mí přátelé. Ale jak to mám říct? Jsem v pěkným průšvihu. Podrobnosti jim to určitě říkat nebudu. Snad to zvládnu. Šel jsem tedy dolů a nechal jsem svolat všechny obyvatele La Moea Rent, protože mě tu už všichni znají a jsme už jakoby "přátelé" Vystoupil jsem na pódium, kde jsem včera zpíval a začal jsem:

Michael: ,,Chtěl bych vím oznámit špatnou zprávu. Včera jsme se s Gabrielou strašně pohádali a Gabriela to zřejmě nepřenesla přes srdce, včera v noci se ztratila a dnes se mi dostala zpáva, že prý spáchala sebevraždu. Mimochodem, řekla mi to Issabela, jestli ji znáte. Nevím, jestli je to pravda, protože žádné důkazy zatím nemám, ale je to nejpravděpodobnější věc. Je mi toho moc líto a svoji chybu, kterou jsem udělal, přiznávám. To je vše.
Když jsem odcházel, vždycky si mě někdo odchytil a popřál mi upřímnou soustrast. Také Darila si mě odchytila:

Darila: ,,Michaele, to mě moc mrzí. Ale jestli ještě nemáš žádný důkaz, nemusíš tomu věřit. My Issabelu známe. Je to Almariina nevlastní sestra a nikdy nebyla dvakrát moc milá."
Michael: ,,Hmmm…děkuji. Kéž by tomu tak bylo."

Michael:
Šel jsem do svého pokoje a zavřel se tam. Přemýšlel jsem, jestli jsem jim to řekl dobře. Jestli mě pochopili. Sice důkazy žádné nejsou, ale to by se Gabriela snad vrátila. Kde jinde by byla? Vždyť to tu ani pořádně nezná.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 fictional-stories fictional-stories | Web | 6. října 2010 v 15:05 | Reagovat

no prepáč ale nie že by mi Gabriely bolo nejako ľúto :D:D ale nje tak jasné že tak trošku ale no...išla mi na nervy :D:D a teraz sa Mike dá dokopy s Almariiou?? či ešte nie?? wááá a čo sa vlastne stalo tej Gabriele? Som nervózna, chytro pokračovanie!

2 Janča Janča | Web | 6. října 2010 v 18:42 | Reagovat

omg... jsem v šoku O_O ... ok, Gabrielu jsem moc nemusela, ale toto... to jsem zvědavá, co bude dál...

3 Lůca Lůca | Web | 12. října 2010 v 19:38 | Reagovat

uaaa tak michael je-vdovec?? mohla bych toho využit :-D

4 ELííSh♥ ELííSh♥ | Web | 11. prosince 2010 v 17:34 | Reagovat

no ta Gabriel ami nebyla 2x sympatická,ale že by se fkt zabila.. O_O  O_O  O_O  O_O páááni.........

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama