Říjen 2010

Od příštího týdne jako vždycky =)

31. října 2010 v 18:19 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
Podle toho, jak Michelle bude rychlá a podle toho, jak bude mít čas. Bude tu nový design a snad už se mi nebude tak blbě načítat. Michelle mi vysvětlila, že je to velmi složitým nastavením, aby tu mohlo vše správně sedět. Přiznám se, že ten zelený design se mi taky trochu složitě načítal, ale načetl se, ale tento už můj pc nezvládá a sekne mi to s internetem. Teď jsem sice na jiném pc a ukazuje se mi to správně, ale to je dnes jen výjimkou, protože jsem sama doma. Takže až tu tedy bude nový design, tak samozřejmě pojedu, jako vždycky. Budu mít čas na SB a jinak taky přidám už svatební dílek povídky, už to mám všechno dopředu vymyšlené a .... no, však sami uvidíte :D. Tak bye =) Pro dnešek to je asi vše =)

Nový design

30. října 2010 v 17:50 | Miruš.ka |  *Různé*
Jak už jste si mnozí všimli, mám tu nový desin :) Mě jen strašně mrzí, že já jsem ho na svém blogu ještě neviděla. Bohužel se mi to načítá, nebo se mi to sekne. Teď jsem čekala víc jak 5 minut a nic. I na notebooku jsem to zkoušela, ale nejde mi to. Klikla jsem, že se podívám na nové komentáře, ale prostě se mi to nenačte. Strašně moc děkuji Michelle za její snahu, že mi to nastavuje. Jsem ji za to strašně vděčná, ale takhle bych nemohla s blogem pokračovat. Asi byl ten design moc velký a můj počítač to nezvládá, nebo já fakt nevím. Jak se to načítá vám? U Michelle jsem měla zálusk ještě na jeden design, tak jesti nebude moc velký, tak ji zkusím požádat o jiný. Když tohle píšu, cítím se strašně trapně, ale takhle bych vážně nemohla s blogem pokračovat, ani přečíst si komenty atd... Moc mě to mrzí, že zrovna tenhle krásný design musí pryč. :( Snad se na mě Michelle nebude zlobit, že ji pořád otavuju.

Mezi láskou a nenávistí - 13. díl

30. října 2010 v 16:00 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
Almaria:
Teď jsme zrovna po obědě, tak jsme si sedli a plánovali na svatbu.

Almaria: ,,Michaele, kolik chceš, abybyli lidí na svatbě?"
Michael: ,,Nevím. Kolik ty?"
Almaria: ,,Já bych chtěla mít velkou svatbu, ale tobě by to asi moc nesvědčilo."
Michael: ,,Almario, tady o nás nikdo neví. Jestli chceš, můžem pozvat klidně celou La Mohea Rent. Vždyť je to stejně malá vesnička a skoro všichni se tu známe."
Almaria: ,,Vážně? To bych moc ráda, protože nás tu vážně zná každý. Ale Michaele, to ani nepozveš svoji rodinu?"
Michael: ,,Neboj, určitě pozvu, ale svatba bude tady, takže všichni přiletí letadlem."
Almaria: ,,Já už jsem se bála. Jsem zvědavá, co na to budou říkat fanoušci, až se to dozvíjou."
Michael: ,,No, myslím, že to bude určitě velké překvapení. Ale mohli bychom pověřit někoho, kdo by udělal pár fotek, aby všichni neřekli, že jsme si to utajili jen pro sebe. Stejně se to jednoho dne dozví celý svět."
Almaria: ,,To máš pravdu. A kdy by asi byl ten náš den?"
Michael: ,,No, hlavně takový, abychom už zbytečně nečekali. Aby to vyšlo na chystání atd… Ale myslím, že asi za ten měsíc by to mohlo stačit, co?"
Almaria: ,,A není to moc brzy? Měsíc uteče jako voda."
Michael: ,,Tím líp, ne?"
Almaria: ,,No, to jo, ale abychom stihli všechno nychystat. Ještě, když máme tak velkou svatbu. Svatební šaty, prstýnky, jídlo…"
Michael: ,,To zvládnem."
Almaria: ,,Tak dobře. Takže za měsíc. Měli bychom to taky oficiálně oznámit."
Michael: ,,To jo. Tak až bude v sobotu zase zábava, tak to řekneme před celou La Mohea Rent ju?"
Almaria: ,,Jojo. Ale stejně si myslím, že už to ví hodně lidí."

………………………………………………………………


Michael:
Dni utíkají, ale zatím všechno stíháme v pohodě. Už jsem to i dokonce oznámil a dnes jedeme do města, kde si Almaria koupí svatební šaty a já koupím svatební prstýnky. Už mám nějaký ten tip a asi si vyberu nějaké z bílého zlata.

Almaria: ,,Michaele, tak půjdem prvně támhle do toho obchodu s těma svatebníma věcima, co říkáš?"
Michael: ,,Souhlasím s tebou. Tak ty si běž vybrat nějaké ty šaty a já jsu pro prstýnky."

šaty

Almaria:
Když to Michael dořekl, dal mi peníza na šaty. Dal mi strašně moc peněz. Zřejmě chce, abych si vybrala ty nejhezčí šaty, co tu jsou. Tak já se teda budu snažit, hihi. Přišla za mnou nějaká paní a doporučovala mi velikosti atd… Dala mi asi tak patnáct tipů a já jsem si z nich musela najít ten nejhezčí. Každé jsem si vyzkoušela a shlížela jsem se s nimi v zdrcadle. Jedny byly hezčí, než druhé, takže jsem vážně nevěděla, které. Mám si vzít s tou vlečkou? Nebo si mám vzít šaty se zkrácenou sukní, nebo s kruhem? Vážně jsem nevěděla. Všechny byly tak krásné a jak se leskly a zářily… Nakonec jsem si vybrala šaty s mírnou vlečkou, které měly barvu krému. Nějak moc na mně nezářily, ale na mě seděly dobře a mně se moc líbily. Sice takové jednoduché, ale prostě jsem se rozhodla pro ně. Dokonce mi je i ta paní doporučila, že na mně sedíjou výborně, takže já jsem se svým výběrem víc, než spokojená. Doufám, že se Michaelovi budou líbit. Když jsem vycházela z obchodu, Michael už na mně čekal.

Michael: ,,To ti tak trvalo?"
Almaria: ,,To víš, výběr z tolika krásných šatů byl strašně moc těžký."
Michael: ,,Hmmm.. hlavně, že už tady na tebe čekám hodinu."
Almaria: ,,Budem ještě něco nakupovat?"
Michael: ,,Ne, myslím, že vše potřebné už máme."
Almaria: ,,A koho pověříš tím focením? Někoho z mé strany nebo
z tvé?"
Michael: ,,Nevím. Spíš bych si vybral nějakého speciálního fotografa. Je v La Mohea Rent nějaký fotograf, který se tím zabývá?"
Almaria: ,,Ne. Jedině strýc Dan."
Michael: ,,A myslíš, že by mu nevadilo, kdyby těch pár fotek udělal?"
Almaria: ,,Myslím, že určitě ne."
Michael: ,,Tak dobře. Dneska se ho kdyžtak zeptám."

Mám ze všeho stráášnou radost ♥

29. října 2010 v 21:53 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
Zase poslouchám to moje rakouský rádio a zase tu hraje písnička od Michaela - Man In TheMirror. A to už dneska po druhý. Ráno hrála Beat It, teď Man In The Mirror a včera tady taky hrála They Don´t Care About Us ;) Koukám, že tadyto rádio má rádo Michaela ♥ =) Dělá mi to fakt strašnou radost =) Já sice Michaela poslouchám ve svý mp3, ale když třeba pracuju, nebo něco dělám, tak si pustím rádio =) Jinak děkuji za dnešek za krásnou návštěvnost =) A s TheVeronica určitě spřátelím :) Diplomek bude zítra. Tak se mějte, pac a pusu, dobrou noc .

Sexy Michael Jackson

29. října 2010 v 20:32 | Miruš.ka |  *Fotky Michaela*
Já se také zúčastňuji nápadu Cladii :) Našla jsem si něco sexy z Come Together =)

sexy 1
sexy 2
sexy 3

Jdu psát na Blaník :)

29. října 2010 v 19:42 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
Ano, je to tak. Jdu tam napsat o písničku od Michaela a bude samozřejmě provás, pro všechny fanoušky Michaela =) Teď je tam sice jiná moderátorka, než bývá, ale doufám, že to zahraje =) Kdo chce, ať si to pustí =). Kdo neví, jaká je to stanice, může si ji jednoduše hned na úvodní stránce zde.
Písnička bude The Way You Make Me Feel. =) Pokud možno, pusťte si to co nejdřív, než vám to uteče :) Kdyžtak ještě 5-10 minut počkám =)

Upír xD

29. října 2010 v 19:21 | Miruš.ka |  *Fotky Michaela*
upír
:D

Diplomky pro Jenny a Zuzy za spřátelení

29. října 2010 v 15:27 | Miruš.ka |  *Ode mě*
pro Jenny

pro Zuzy

Snad se vám budou líit =)
Jinak dnes jsem si zase zapla to rakouské rádio a zase tam hrála písnička Beat it od Mcihaela, takže mě to opět moc potěšilo, že na Michaela nezapomínají, jako některá rádia. Nevím, přesně, jak se jmenuje, ale něco jako Cool Hits, nebo něco tak :D

Další 2 nové SB

28. října 2010 v 21:52 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
Strašně moc se omlouvám Zuzy, ale do teď jsem si nevšimla, že chtěla spřátelit, takže to jdu hned napravit a určitě spřátelím =) Doufám, že diplom stihnu zítra. Jinak dnes přibyl komentář se žádostí o spřátelení s Jenny a já určitě moc ráda spřátelím a jdu si vás děvčata přidat =)

Jinak dneska jsem slyšela v rádiu hrát písničku They Don´t Care About Us a mám z toho strašnou radost =) Já většinou poslouchám Rakouské rádio v německém jazyce, protože tam hrajou Michaela častěji, než třeba na Evropě 2 a já mám z toho vždycky strašnou radost, když hraje Michael v rádiu =) Jinak už jsem nespočetkrát taky napsala s Anet.k do písniček na přání na Blaníku a skoro vždycky nám to tam zahráli, takže pokud máte Blaník, taky to někdy vyzkoušejte =) Já jsem z toho byla poprvé úplně paf :D  Píšeme na e-mail pnpjm@radioblanik.cz. Doufám, že to mám teď přesně :D

Tak vám jinak přeju dobrou noc a sladké sny o Michaelovi =)

Michaelovy písně napsané Michaelem

28. října 2010 v 21:43 | Miruš.ka |  *Videa s Michaelem*

Je to docela zajímavé. Je tam třeba Billie Jean, We Are The World... Ale řeknu, že Michal by mohl psát trochu čitelněji :D Ale zase asi musel psát rychle, aby to co si vymyslel, hned nezapomněl :D

Mezi láskou a nenávistí - 12. díl

27. října 2010 v 20:12 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
Almaria: Michael se šel dneska koupat do bazénu, který máme před vilou, ale já jsem nechtěla, takže jsem zůstala doma. Nudila jsem se, tak jsem si zašla za tetou Darilou a strýcem Danem, abych jim vyzradila, že se s Michaelem budeme brát.

Almaria: ,,Ahoj Darilo."
Darila: ,,Ahoj zlatíčko, už jsem čekala, kdy konečně přijdeš taky za mnou a povíš mi něco o Michaelovi. Jak se máte spolu? Klape vám to?"
Almaria: ,,Ano. i víc, než klape. S Michaelem se budeme brát."
Darila: ,,Vážně? A jaktože tak brzy?"
Almaria: ,,No, požádal mě o ruku včera a já jsem ji prostě nemohla odmítnout. Miluji ho."
Dan: ,,A co Gabriela?" přidal se do řeči.
Darila: ,,Vždyť jsem ti už přece říkala, že ta už nežije."
Dan: ,,Aha, zapomněl jsem na to."
Darila: ,,Přeji vám to."
Almaria: ,,Děkuji. Jsem tak šťastná."
Dan: ,,To ti věřím."
Darila: ,,Dáš si něco?"
Almaria: ,,Něco k pití."
Darila: ,,Limonádu?"
Almaria: ,,Jo. Díky."

Almaria:
Až jsme se vypovídali, šla jsem do 5. patra k nám, jestli se Michael už nevrátil. Na chodbě mě zastavila moje nevlastni sestra Issabell.

Issabell: ,,Tak ty si bude brát Michaela, jo?"
Almaria: ,,Co je ti do toho. Tobě jsem nic neříkala."
Issabell: ,,No, sorry. Nechci se do toho jako moc míchat, ale jestli ti smím poradit, neber si ho. Vždyť ho znáš. Podvedl Gabrielu, podvede i tebe."
Almaria: ,,Nech mě bejt, chci jít domů."
Issabell: ,,Nenechám tě. Chtěla bych ti ještě něco říct o Gabriele. Gabriela žije!"
Almaria: ,,Ty už taky nevíš, co by sis vymyslela, jen abych si Michaela nebrala. Vždyť jsi sama přece Michaelovi říkala, že spáchala kvůli Michaelovi sebevraždu.
Issabell: ,,Cože? Já jsem mu nic neřekla! Michael ti jen lže, sám zakopal Gabrielu do hrobu, aby na ni už zapomněl, a tobě lže do očí a chce tě přivést do problému. Mohla bys potom ty, nebo Michael skončit ve vězení. Varuji tě."
Almaria: ,,A proč se teda Gabriela za toho půl roku ještě nevrátila, hmm? Řekneš mi to, když víš, že žije?
Issabell: ,,Já ji nevidím do myšlenek."

Najednou se na chodbě objevil Michael .

Michael: ,,Co se to tady děje?"
Almaria: ,,Michaele, Issabell mi teď právě oznámila, že Gabriela žije, že ona ti to neříkala, že jsi mi lhal, a ne, jenom mně, ale i celé La Mohea Rent. Je to pravda?
Michael: ,,V žádném případě tohle není pravda!!!!
O co ti jde Issabell? Lžeš ty!!! A já takovou hnusnou lež nesnesu!!!" řekl a vlepil ji docela dost velkou facku.

Issabell si chytla tvář a celá rudá uraženě odešla.

Almaria: ,,Michaele, přišel jsi v pravou chvíli. Já Issabell znám, je to moje nevlastní sestra, a vím, že jsme se vždycky hádaly a neměly jsme se rády. Ona se jen mstí a naši svatbu nám nepřeje, tak už neví, co by si vymyslela, jak by nám to mohla pokazit."
Michael: ,,To jsem rád, žes jí neuvěřila. Já bych ti nikdy nelhal."
Almaria: ,,Já ti věřím, Michaele. Issabell nesnáším, je to hnusná mrcha, a těma svejma provokativníma řečičkama dokáže každého vytočit. Taky jí nikdy nevěř. Je to lhářka. Kdyby Gabriela žila, tak už se přece za ten půl rok vrátí, nebo aspoň o sobě ozve."
Michael: ,,Neboj, už ji v ničem neuvěřím. Nenecháme si náš vztah pokazit, těma jejíma lžima přece. Nechci, aby ses takhle zbytečně rozčilovala. Odpočiň si, bude ti líp, uvidíš"
Almaria: ,,Michaele, miluji tě."
Michael: ,,Já tebe víc. Už se těším na naši svatbu."

Blog neruším!

27. října 2010 v 19:31 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
Takže se vracím... Jsem fakt úplně blbá, že jsem uvažovala o takové hlouposti. To víte, včera jsem měla trochu víc blbou náladu a nejraději bych do všeho kopla, tak jsem trochu "nakopla" i ten blog, a dnes toho lituju. Asi za tohle nakopnu i sebe :D  Přísahám, že už nikdy nebudu tenhle blog rušit, že maximálně ho pozastavím, ale rušit NIKDY! A slibuju, že povídku dopíšu a další dílek přibude hned dnes. Přiznám se, že s ní nejsem spokojená, protože jsem si ji sama představovala jinak, ale napínavá určitě bude =)

KONEČNÉ ROZHODNUTÍ

26. října 2010 v 22:10 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
Ještě jsem nic úplně nezrušila. Akorát jsem všechno skryla, ale nic jsem nemazala. Mám špatnou náladu a prostě se bojím, že bych to tu nezvládala. Povídek je mi líto natolik, že mám zase úvahy se vrátit. Protože když mám na blogu nedopsanou povídku, mám z toho ZLÉ svědomí, takže zahlasujte prosím v anketě. Jinak chtěla bych ještě říct, že je mi prostě blbý vracet slovo zpět, ale jestli opravdu chcete, abych se vrátila, musíte mi to sem napsat.

Zřejmě konec blogu :(

26. října 2010 v 19:47 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
V první řadě bych chtěla říct,

Že to není kvůli tomu, že bych neměla Michaela ráda

To opravdu ne. Je to kvůli tomu, že opravdu nemám na blog čas, jak už vidíte a návštěvmost je tu taky občas katastrofální komentář skoro žádný. Kromě povídek tu vlastně nebylo nic zajímavého, možná pár foteček, ale jinak nic. A povídky vlastně taky nezajímalo zrovna moc lidí. Mojí nejvěrnější čtenářkou byla fictional-stories a tak ji děkuji za její zájem. Když jsme u těch povídek, chtěla bych říct, že Anet.k se mi nabízela, že by mi mohla s povídkami pomáhat a kdyžtak nějaký díl taky napsat. Takže jsme se v dílech střídaly. Ale určitě by někoho nedokončená povídka mrzela, samozřejmě i mě, takže jsem se zeptala Anet.k jestli by ji nemohla dopsat nebo spíš přepsat ona na svůj blog, že tam by se určitě lépe udržela =), že by ji mohla znovu napsat na svůj blog, protože její povídka Život zázraků je už u konce, tak uvidíme, jak se rozhodne =)

A naposled bych chtěla poděkovat všm návštěvníkům tohoto blogu a hlavně Michelle za ten krásný dess, který pro mě udělala.
To je všechno... A nezlobte se na mě prosím, ale opravdu to nejde.

Cože to tam píše? :D

21. října 2010 v 19:44 | Miruš.ka |  *Fotky Michaela*
píše
Určitě většina znáte ten dokument. :) Vzpomněla jsem si, že Michael se v něm zmiňoval nějakým fanynkám o Španělsku a říkal, jak jsou tam hodní a milí lidé, že Španělsko je moc super :) Takže do povídky se mi to náramě hodí a je to podle pravdy.. tak to jsem ani nevěděla :D

Mezi láskou a nenávistí - 11. díl

20. října 2010 v 21:58 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
Almaria:
S Michaelem chodím už půl roku. Nic se zatím nezměnilo. Snad jen to, že se máme pořád víc a víc rádi.

Michael:
Jsem tak šťasný. Konečně jsem s někým, kdo mě doopravdy miluje. Kdybych s Almariou nechodil, vrátil bych se zpáty do USA, ale nevrátím. A možná tu asi zůstanu. Je tu krásně, lidi jsou tu stále milí a už jsem si na všechno zvykl, jako oni. Jezdím na koni, mluvím dokonale španělsky, nosím kovbojské klobouky a řídím se jejich zvyky. Nedokázal bych si představit, že bych musel najednou odletět. S Almariou už bydlím, a jsem moc rád, že tu nejsem sám, že tu nespím sám, atd… Almariu strašně miluji a nechtěl bych, aby ode mě odešla,. Zlomilo by mi to srdce. Chtěl bych, abychom byli víc, než přátelé.

Michael: ,,Dneska bych rád jel do města. Chceš jet se mnou?"
Almaria: ,,Ráda."
Michael: "Tak se nachystej, za půl hodiny jedeme, ju?"
Almaria: ,,Jojo."

Almaria:
Šla jsem tedy s Michaelem do města. Vydali jsme se prvně do zlatnictví.

Michael: ,,Líbí se ti ten řetízek?"
Almaria: ,,Ano, je krásný."
Michael: ,,Tak ho koupíme."
Almaria: ,,Jé a proč, Michaele?" začervenala se.
Michael: ,,Protože tě miluju a muži mají partnerce nakupovat dárečky z lásky."
Almaria: ,,No, ty jsi teda znalec, hihi."
Michael: ,,Který prstýnek se ti líbí nejvíc?"
Almaria: ,,No, jeden hezčí, než druhý. Nevím, Michaele. Moc si mě nerozmazluj, hééhh."
Michael: Ne, řekni."
Almaria: ,,Já fakt nevím."
Michael: ,,Tak ti ho vyberu já."
Almaria: ,,Tak jo."
Michael: ,,Nechtěla sis vybrat, tak teď se ale nedívej."
Almaria: ,,OK."

Almaria:
To jsem zvědaví, co mi Michael vybral. Jinak potom jsme šli do hudebního obchodu a pak Michael navrhl:
Michael: ,,Jé, nepůjdem se taky projet po řece na těch malých člunech? Hodně lidí tu taky pluje."
Almaria: ,,Jistě, to bude úžasné."
Michael: ,,Tak jo. Jdu to zařídit."

Almaria: Michael šel zařídit pro nás jednu lodičku. Bude nádhera. Už se moc těším, až budu s Michaelem plout na tom člunku. Snad se nevyklopíme, hihi. Když to bylo zařízeno, sedli jsme si do člunku naproti sobě a radostně se na sebe usmívali. Byl to úžasný pocit.

Michael: ,,Almario?"
Almaria: ,,Ano, Michaele?"
Michael: ,,Jsem strašně rád za to, že jsem tě mohl poznat. Jsi moje štěstí a kdybych neměl tebe, vrátil bych se zpátky do USA. Teď ale uvažuji o tom, že bych tu zůstal…"
Almaria: ,,Děláš si srandu, Michaele?"
Michael: ,,Ne, myslím to vážně."
Almaria: ,,Ale vždyť jsi popový král a nemůžeš tu zůstat napořád. Všichni by na tebe zapomněli."
Michael: ,,To máš pravdu, ale bez tebe jít nikam nechci. Přál bych si, aby ses do USA vrátila se mnou jako moje manželka. Když jsem tě poprvé uviděl, tvé oči mě neskutečně okouzlily a věděl jsem už od začátku, že k tobě něco cítím.Ulmario Eles, vezmeš si mě za manžela?" řekl Michael a podal ji krabičku s prstýnkem."
Almaria: Michaele, ty víš, jak moc tě miluji. Miluji tě tolik, že si to ani nedovedeš představit. A tvojí manželkou se stát chci. Takže moje odpověď je ANO." řekla Almaria a krabičku s prstýnkem přijmula.
Almaria: ,,Ten je krásný." řekla Almaria, když si ho navlékala na prst. ,,Michaele, ty jsi moje zlato." ty jsi 100x větší zlato, než je ten prstýnek ze zlata. Děkuji ti za všechno, co jsi pro mě udělal. Miluji tě." řekla a políbila ho
Michael: ,,I já tebe miluji." řekl, svoji ruku přiložil na Almariinu tvář a začal ji líbat.

Almaria: Až skončila naše romantika, zajeli jsme člunke zpátky na místo, odkud jsme vyjeli a jeli jsme domů. Byl to ten nejhezčí den v mém životě. Já si budu brát Michaela??? Nemohu tomu uvěřit. Sice si myslím, že je na ro ještě brzo, ale jestli se dostatečně máme rádi, zbytek času je zbytečný.

I´m sorry

20. října 2010 v 21:09 | Miruš.ka |  *Moje kecy*
Ahoj lidi. Já se strašně moc omlouvám za moji neaktivitu na blogu, ale momentálně v tomlhe období nemám čas a musím si lepšit známky. Za chvíli je 1. čtvrtletí... Toto letí, co? :D Ale za omluvu sem dám další dílek povídky, abyste byly spokojeni =)

Michael ve škole

18. října 2010 v 17:04 | Miruš.ka |  *Fotky Michaela*
ve škole

ve škole 1

Jé... Mít takovýho spolužáka, tak s ním hned chodím :D

Mezi láskou a nenávistí - 10. díl

15. října 2010 v 15:19 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
Michael:
Už je to měsíc, co tu Gabriela není. Abych pravdu řekl, stále na ni myslím. Ještě teď mě mrzí to, co se mezi námi stalo, ale nějak láskyplné časy jsme spolu neprožívali.
A co Almaria? Nějak jsme se už dali dohromady, a už to ví i ostatní. Akorát to v tom našem vztahu trošičku klopýtá, ale jsem si jistý, že časem bude naše láska pevná jako zeď, protože já ji moc miluji. Jak jsem říkal, je to úplně něco jiného, než s Gabrielou. Akorát by mě zajímalo, proč vlastně udělala tu sebevraždu? Udělala ji s přetvářkou nebo kvůli tomu, že mě milovala? To ví jen Bůh…

Michael: ,,Almario, vstávej, už je ráno." řekl a políbil ji.
Almaria: ,,Jé, já tu usnula… Snad ti to nevadí, Michaele. Byla jsem strašně unavená."
Michael: ,,Ne, jak by mi to mohlo vadit? Právě naopak. Nechtěla bys tu se mnou bydlet?"
Almaria: ,,Vždyť bydlíme ve stejném domě."
Michael: ,,Almario, vždyť víš, jak to myslím. Sice jsme ve stejném domě, ale každý v jiném patře."
Almaria: ,,Však já vím. A kdyby ti to nevadilo, moc ráda bych tu s tebou bydlela."
Michael: ,,Ty jsi taky číslo. Vždyť moc dobře víš, že mi to nevadí. Tak až budeš chtít, tak si ke mně nastěhuj všechno, co potřebuješ, ale když bydlíš s tetou, tak toho nebude snad moc ne?"
Almaria: ,,Máš pravdu. Děkuji, Michaele. A Miluji tě."
Michael: ,,Já tebe víc."
Almaria: ,,Nepůjdem se někam projít?"
Michael: Moc rád…"
Almaria: ,,Třeba k moři?"
Michael: ,,Kamkoli."

Michael:
gella de 1

Tak jsme šli s Almariou ruku v ruce na pláž. Sedli jsme si na písek a dívali jsme se na mírné vlny na moři. Malovali jsme si do písku různé obrázky a ještě než jsme odcházeli, do písku jsme namalovali srdce a do něho napsali svá jména. Potom jsme šli ke koním. Almaria mě učila jezdit na koni, protože tu jezdí na koni všichni obyvatelé La Mohea Rent a já chci být jako oni. Ze začátku jsem se bál, ale později mě to začalo dokonce bavit. Až jsem se to dokonale naučil, jezdili jsme s Almariou všude možně na koni. Auty se tu právě jezdí málo.

Almaria: ,,Týjo, Michaele, tobě to nějak moc jde, počkej na mě!"
Michael: ,,Jooo.. Strašně mě to baví.

gella de 2


Almaria:
Když byl večer, koně jsme odvedli do stáje a samou vyčerpaností po dnešním dni jsme padli do trávy a čekali na první hvězdy. Bylo tu krásně. Bylo jen ticho a my jsme si ho užívali. Drželi jsme se za ruce a dívali se do svých očí, které nám ve tmě svítily.

Michael: ,,Podívej, první hvězda."
Almaria: ,,Jé, hele, a tamhle zase padá. Něco si přej."
Michael: ,,Už si něco přeju."
Almaria: ,,A co si přeješ?"
Michael: ,,To se něříká."
Almaria: ,,Řekni."
Michael: ,,Neřeknu. Řeknu ti to, až se mi to přání splní…."
Michael: ,,Není ti zima?"
Almaria: ,,Už trochu jo."
Michael: ,,Na, obleč se." řekl Michael a podal jí svou mikinu."
Almaria: ,,Díky, Michaele. Jsi zlato."
Michael: ,,Ty jsi taky moje zlato. Jsi moje štěstí. Přece tě nenchám zmrzat."
Almaria: ,,A co ty? Tobě není zima?"
Michael: ,,Jen trochu, ale to vydržím."
Almaria: ,,A nepůjdem zpátky?"
Michael: ,,Už? Ještě ne. Já to vážně vydržím."
Almaria: ,,Ale přece nechceš být nemocný."
Michael: ,,Neboj…"

Almaria:
Michael je tak dobrosrdečný, všechno vydrží. Ale nemohu ho takhle nechat. Jediné, co jsem mohla udělat je, přitisknout se k němu. A taky to jsem udělala. Ne, jen kvůli zimě, ale hlavně protože, že to je člověk, kterýho miluji a vážím si ho.

Michael:
Almaria se ke mně přitulula a objala mě. Cítím od ní, že jí na mně záleží a že mě má ráda. Je to tak hřejivé u srdce… Až jsme se vymazlili, šli jsme domů a Almaria a šla spát opět ke mně.

Mezi láskou a nenávistí - 9. díl

12. října 2010 v 18:55 | Miruš.ka |  Povíka Mezi láskou a nenávistí
Almaria: ,,Michaele, takže pokud tomu dobře rozumím, tak spolu chodíme?"
Michael: ,,No, ještě nevím, jestli ty bys chtěla."
Almaria: ,,Michaele, já bych určitě chtěla, jenže si vem, jak se na nás budou dívat ostatní."
Michael: ,,A jak by se na nás měli dívat? "
Almaria: ,,Tak, že ty jsi byl ženatý, manželka kvůli tobě spáchala sebevraždu a ty si ještě budeš po tom všem začínat s další."
Michael: ,,Almario, nikomu přece do mých věcí nic není! Nikomu do toho nic není, že tě prostě miluju! Gabrielu jsem prostě nedokázal milovat tolik, jako tebe."
Almaria: ,,Michaele, nerozčiluj se. Máš pravdu. Nikomu do toho nic není."

Michael:
Až mi to dořekla, odešla. Já ale nechci, aby šla pryč.

Michael: ,,Almario, kam jdeš?"
Almaria: ,,Nó… dolů."
Michael: ,,Zůstaň tu se mnou, prosím. Nechoď pryč."
Almaria: ,,A co ještě potřebuješ?"
Michael: ,,Myslím, že jsme si ještě něco neřekli."
Almaria: ,,A co?"
Michael: ,,Miluješ mě?"
Almaria: ,,Ano, miluji tě." a na důkaz ho políbila.

Michael:
Konečně tohle slyším. Takže ona mě miluje? A já ji taky miluji. Tak myslím, že bychom mohli postoupit dál. Její polibek byl tak jemný… Při dlouhém pohledu do jejích očích jsem to nevydržel, povalil jsem ji na postel a začal ji hladově líbat.
gella de


Almaria:
ÚÚH..tak tohle jsem vůbec nečekala. Takže já chodím s Michaelem Jacksonem? Když mě povalil na tu postel a líbal, vůbec jsem se nebránila. Je to úžasný pocit. Každý jeho polibek jsem si vychutnala……… Potom jsme si chvíli povídali a za chvíli byl večer. Byla jsem strašně unavená….

Michael: ,,Nemáš hlad?"
Almaria: ,,Docela jo. Ale kdyžtak si pro něco zajdu dolů."
Michael: ,,Né, nikam nechoď. Já tu mám taky jídlo. Na co máš chuť?"
Almaria: ,,Dala bych si nějaké ovoce. Třeba hrozny."
Michael: ,,Dobře, donesu ti je."
Almaria: ,,Michael je strašně hodný. Udělá pro mě snad všechno… Za chvíli se vrátil s "větvičkou" hroznových kuliček a začal mě tím krmit. Vždycky jednu utrhl, já jsem otevřela pusu a on mě je tam házel. Ale docela dobře se strefuje. (:D) Pak mi je dával do pusy normálně a někdy mě šidil. Místo, aby dával kuličky mě do pusy, tak pořád cukal s rukou a nakonec je snědl on, lump jeden, hihi.

Alamria: ,,Tak už mi ji tam hoď, Michaele!"
Michael: ,,Jó, pořád, hahhaaaa."
Almaria: ,,Hej, Michaele, nejez to furt pořád."
Michael: hahaháá. Mě to baví.
Almaria: ,,Michaele, Michaele…."
Michael: ,,Almario, Almario."
Almaria: ,,Jaký?"
Michael: Hahhaháá…
Alamria: ,,Co se směješ pořád? Nech toho."
Michael: ,,Ale nic… Když ty seš tak roztomilá."
Almaria: ,,Já ti dám roztomilá, haha.

Almaria:
Až jsme se vyblbli, tak jsme si šli lehnout.

Almaria: ,,Michaele?"
Michael: ,,Ano?"
Almaria: ,,Zazpíváš mi?"
Michael: ,,Ano, rád."

Almaria:
Michael začal zpívat. Jeho hlas je tak krásný a jemný…prostě nádhera.

Michael: Když jsem dozpíval, podíval jsem se na Almariu a všiml jsem si, že spí. Nchtěl jsem ji budit, tak jsem ji nechal v posteli, přikryl jsem ji peřinou, dal jsem ji pusu na tvář a šel si lehnout.